‘Ik snap niet dat mensen hun kind Computer1 noemen’, vertelt Kleine Zus als we in de auto zitten.
Ik begrijp niet zo goed wat ze bedoelt en vraag waar ze het over heeft. Haar reactie: ‘Ik moest de tafels toch leren op de computer en dan moet je tegen iemand anders spelen en dat kindje heette Computer1’.
Hoe schattig is dat dan wel niet. ;-)
Prachtig… dat kind van jou verzint grappen terwijl het de bedoeling niet is. Maar goed beschouwt heeft ze gelijk, toch? Ik bedoel, hoe kunt je je kind nou Melody noemen. Of Plato. Of mrs T. Dat zijn toch best gekke namen ook. :-) :-)
:-) Zou een typische Madelief-opmerking zijn…..
fantastisch .. ze let goed op. het is net zoiets als e.v.a. die staat altijd op de aftiteling dus die speelt in alle films mee. ( en vele anderen )
Groetjes Elise
hahahahaha je hebt haar hoop ik toch wel in de waan gelaten dat er zulke duffe ouders zijn ook? ^^
Geweldig!
Wat lief. Ik zie dan ook voor mij dat ze eerst zelf hierover heeft nagedacht en dat ze den denkt toch even papa en mama vragen of die het wel begrijpen. Zou wel heel zielig zijn. Computer1 kom je eten.
Haha, heerlijk!
haha! en dan dat koppie erbij natuurlijk!
Wat een heerlijke ontwapende humor!
superkjoet!
Die kinderuitspraken, altijd leuk.
Kleine zus is gelukkig nog niet helemaal gedigibetiseerd! Grappig kind!
Janny
Whahahahaha!!!
Oh, heerlijk dat soort opmerkingen! Dan sta ik ook altijd weer effies stil bij dingen die je als volwassene automatisch invult. Heerlijk.
Geweldig!!
Ze kan zo,n grappige opmerkingen maken!
Hahaha, ah wat lief!
gebrek aan inspiratie om een naam te bedenken, LOL
Oh wat grappig zeg! Echt kinderlogica… goed dat je het opschrijft, leuk voor later hahaha!
Dat is inderdaad schattig…
Hahahahahahahahahahaha! Wat lief. En erg grappig :D
Haha daar moest ik wel even om lachen!
Heel schattig…
Hahaha….leuk!!
Groot gelijk, kleine zus. Ik vind het ook een stomme naam.
Hihihihi :-)
Hihi, dat is heel schattig!
Héél schattig :-)
haha die is erg leuk!
;-)
:-)
LOL